Το παρών στα εγκαίνια έδωσε και ο βουλευτής Α’ Θεσσαλονίκης και γενικός γραμματέας της Κοινοβουλευτικής ομάδας της Νέας Δημοκρατίας, Σταύρος Καλαφάτης.
![H KALOE εγκαινίασε τον καινούριο χώρο της στη Δυτική Θεσσαλονίκη!|video+foto|](/sites/default/files/inline-images/DSC08057.jpg)
Τον Οκτώβριο η εταιρεία KALOE εγκαινίασε το καινούριο της κατάστημα, στην περιοχή της Δυτικής Θεσσαλονίκης στη Σταυρούπολη (Ακριτών & Αιμιλιανού Γρεβενών 1-3).
Πλήθος κόσμου,φίλοι και συνεργάτες παραβρέθηκαν και τίμησαν τον ιδιοκτήτη της επιχείρησης, επιχειρηματία κ.Χρήστο Κιάτα
παραβρέθηκαν επίσης ο δήμαρχος Παύλου Μελά, Δημήτρης Δεμουρτζίδης και ο δήμαρχος Αμπελοκήπων-Μενεμένης, Λάζαρος Κυρίζογλου, καθώς και δημοτικοί σύμβουλοι και αντιδήμαρχοι.
Το παρών στα εγκαίνια έδωσε και ο βουλευτής Α’ Θεσσαλονίκης και γενικός γραμματέας της Κοινοβουλευτικής ομάδας της Νέας Δημοκρατίας, Σταύρος Καλαφάτης.