![Συντονιστείτε στο www.thessalonikilife.gr κάθε Δευτέρα στις 21.00 και παρακολουθήστε το live του "Ας μιλήσουμε" με τη Νέλη Βυζαντιάδου](/sites/default/files/styles/new_vrd_title/public/2020-12/%CE%9D%CE%95%CE%9B%CE%A52live%20streaming.jpg?itok=QQGocYXP)
"Ας μιλήσουμε" με τη Νέλη Βυζαντιάδου
Ας μιλήσουμε για οτιδήποτε σας απασχολεί... ας μιλήσουμε για θέματα που σας προβληματίζουν σε σχέση με τους άλλους ή τον εαυτό σας... ας μιλήσουμε για ζητήματα που συναντάτε στην καθημερινότητά σας και τα οποία επηρεάζουν τον ψυχισμό σας...
Η Νέλη Βυζαντιάδου, ψυχοθεραπεύτρια ενηλίκων - σύμβουλος ζεύγους, αναπτύσσει κάθε Δευτέρα ένα ζήτημα ψυχικής υγείας κι εσείς θέτετε τα ερωτήματά σας ή κάνετε τα σχόλια σας προκειμένου αυτή η αλληλεπίδραση να γίνει ακόμα πιο ζωντανή...
Συντονιστείτε στο www.thessalonikilife.gr κάθε Δευτέρα στις 21.00 και παρακολουθήστε το live του "Ας μιλήσουμε" με τη Νέλη Βυζαντιάδου...
Σας περιμένουμε...
![τ](/sites/default/files/inline-images/%CE%9D%CE%95%CE%9B%CE%A5-1-990x660.jpg)
Συντονιστείτε στο Page του site στο Facebook https://www.facebook.com/thesslife.gr
στο Page της Νέλης Βυζαντιάδου στο Facebook https://www.facebook.com/nelibyzantiadousocial
και στο κανάλι του thessalonikilife στο YouTube
Παρακολουθήστε τις δοκιμαστικές εκπομπές